2. kolo Českého poháru v letním biatlonu – Jilemnice

Třetí víkend v srpnu se konalo 2. kolo českého poháru v letním biatlonu. Téměř 700 biatlonistů soutěžilo v nádherném biatlonovém areálu Hraběnka nad Jilemnicí. Na zlatokopecké pánvi berounských závodníků se chytlo šest cenných kovů. Tři získali závodníci žákovských kategorií a tři závodníci ve veteránských kategoriích. Po dvou stříbrných medailích získali Matyáš Seidl v žácích 11 let a v neděli ve sprintu vybojovala stříbro mezi jedenáctiletými děvčaty Barbora Vykysalá. Ve veteránech vybojoval bronz a stříbro Martin Pacner a bronz přidala ve veteránkách i Ladislava Vlčková. Všem medailistům blahopřejeme a přejeme jim nerušenou přípravu na vrchol sezóny – Mistrovství ČR v letním biatlonu, které proběhne v září.

Autor: Pavel Herold